14 november 2014

Ons landschap: bron van leven

Onze gemeente heeft het mooiste landschap van Nederland. We hebben alles. Er is bos, polder, heuvelland en water. Het is genieten om hier te mogen wonen. Na een dag hard werken is een rondje door de natuur heerlijk. Dat doet een mens goed. Dat weten wij, maar ook veel anderen. Veel mensen komen dan ook naar onze gemeente om hier vakantie te houden. Nu al zijn toerisme en recreatie voor veel inwoners een goede bron van inkomsten. Wij willen dat verder uitbreiden. We roepen ondernemers en instellingen op om met nieuwe ideeën te komen. De gemeente kan dan helpen. Bij Gezondheidstoerisme bijvoorbeeld, een combinatie van ons landschap, zorg en recreatie. Is dat wat? Wordt iedereen daar beter van? Dat moeten we de komende tijd samen gaan onderzoeken. Iedereen doet mee!