11 oktober 2015

Route Giro d’Italia in 2016 door Groesbeek

In mei werd naar aanleiding van raadsvragen van onze fractie bekend dat de Ronde van Italië mogelijk door ons dorp zou gaan. Dit komt omdat onze gemeente beschikt over mooie ‘klimmetjes’ zoals de Oude Holleweg, Zevenheuvelenweg, Oude Kleefsebaan en Van Randwijckweg. De raadsvragen van de fractie uit maart en het antwoord daarop is overigens hier te vinden: http://www.groesbeek.nl/groesbeek-bestuur-organisatie/schriftelijke-vragen-vanuit-de-raad_41645/ .

De Ronde van Italië komt nu definitief door onze gemeente Groesbeek – Berg en Dal. Op de website van De Gelderlander lees en zie je meer over de volledige, definitieve route van de Giro d’Italia 2016: http://www.gelderlander.nl/regio/arnhem-e-o/arnhem/route-giro-d-italia-door-gelderland-bekend-video-1.5305462

Onze fractievoorzitter Thieu Hoeken was er ook bijna klaar voor (als ie niet zo vaak werd gebeld), foto door Henk Baron.

Onze fractievoorzitter Thieu Hoeken was er ook bijna klaar voor (als ie niet zo vaak werd gebeld), foto door Henk Baron.